top of page
D639928A.png

Вакансії

Керівник філії транспортно-експедиційної компанії м.Луцьк

«ІСТ» — міжнародна транспортно-експедиційна компанія, яка працює на логістичному ринку України з 2000 року і на сьогодні є одним з лідерів у цій галузі шукає в свою команду керівника філії м.Луцьк.

Дизайнер інтер'єрів м.Львів (Дизайнерська компанія)

Запошуємо до співпраці молодого, вмотивованого дизайнера інтер'єрів, який стане частиною нашого творчого колективу на довготривалу перспективу. Головною вимогою є бажання рости та розвиватися як творча особистість. Ми молодий і доволі сильний колектив, який уже заробив собі хорошу репутацію на ринку дизайну інтер'єру. Якщо ти такий вмотивований та амбітний фахівець, то гайда до нас!

Менеджер- консультант ТЦ “ Три слони” (Меблева компанія)

CANVAS outdoor furniture — українська компанія, яка з 2007 року не засинає із метою перетворити ваш дім в маленький рай для вас.
Наші магазини заповнені цікавими, яскравими та розумними меблями від відомих брендів, таких як Lafuma, Fermob, Houe, Hoefats та багато інших. Ми робимо все, щоб кожен ваш куток став неповторним.

HR Business Partner/HR People Partner м.Львів ( Виробнича компанія)

Наша компанія — один із найдосвідченіших лідерів на ринку сучасного фасадного засклення та оздоблення, з повним циклом проектування, виготовлення та монтажу склопрозорих алюмінієвих конструкцій. Серед наших робіт — одні з найгарніших сучасних архітектурних проектів Львова, Києва та інших міст України.

Операційний менеджер (дистанційно) (Аудиторська компанія)

У пошуках крутого та амбітного Керівник бухгалтерії, операційний, фінансовий менеджер (дистанційно), адже наш партнер ТОВ Голдман Аудит — розвивається, зростає та має круту команду однодумців.
Голдман Аудит — компанія, яка спеціалізується на комплексному бухгалтерському, юридичному, фінансовому та консалтингову обслуговуванню

Менеджер з продажу В2В зі знанням англійської мови (дистанційно)

FuelWell — компанія-провайдер технологій для покращення згоряння палива. Зменшує споживання палива до 20%, скорочує викиди CO2 на 15%, що дозволяє клієнтам бути більш стійкими та екологічно чистими.

Менеджер з продажу В2В м.Львів (Поліграфічна компанія)

Наш партнер компанія Лідерфлекс, що є лідером з флексодруку на заході України, шукає енергійного і мотивованого Менеджера з продажу (В2В), який буде відповідальний за розвиток та збільшення обсягу продажів нашої компанії. Ваша головна мета — залучення нових клієнтів і збереження існуючих.

НR manager

Компанія "Lviv HR Solutions" є провідним HR-консалтинговим агентством в місті Львів, що надає послуги з підбору персоналу, професійного розвитку та консультування з питань управління персоналом.
Наш партнер, Nectarine Bistro - найкраща мережа ресторанів швидкого харчування у Львові, яка вже понад 11 років тішить львів’ян неймовірними стравами та турботливим сервісом!

Placeholder Image

Менеджер з перевезень: м.Дніпро, м.Луцьк, м.Тернопіль, м.Івано-Франківськ, м.Мукачево, м.Львів (Транспортно-експедиційна компанія)

«ІСТ-Захід» — міжнародна транспортно-експедиційна компанія, яка працює на логістичному ринку України з 2000 року і на сьогодні є одним з лідерів у цій галузі шукає в свою команду — менеджера з організації перевезень.

Placeholder Image

Керівник відділу сервісного обслуговування

Компанія «S-Prof» займається продажем професійного обладнання для закладів харчування запрошує доєднатися до команди професіонала на нову позицію, а саме Керівника відділу сервісного обслуговування з метою побудови ефективного відділу сервісу!

Placeholder Image

Керівник відділу продажу

Наш партнер, торговий дім “S-Prof” https://www.s-prof.com.ua/ - компанія, яка займається продажем професійного обладнання для закладів харчування запрошує доєднатися до команди професіонала на нову позицію керівника відділу продажу.

НАШІ КОНТАКТИ

м. Львів, вул. Героїв Майдану 15/4

  • LHRS на LinkedIn
  • LHRS на Facebook
  • LHRS на YouTube
  • LHRS у Instagram
Userpic 1.png
bottom of page