top of page
D639928A.png

Вакансії

Менеджер з продажу (sinergy cosmetics)

Місія компанії полягає в тому, щоб забезпечити клієнтів найвищою якістю продукції та послуг. Ми шукаємо енергійного та цілеспрямованого Менеджера з продажу, який долучиться до нашої команди у місті Одеса, Львів, Дніпро та Київ.

Бухгалтер-кадровик

🏥 Медичний центр «Мед Сіті» запрошує приєднатися до нашої команди «Бухгалтера із заробітної платою та кадровика»!

Операційний директор

У пошуках крутого та амбітного ОПЕРАЦІЙНОГО ДИРЕКТОРА, адже наш партнер S-Prof — розвивається, зростає та має круту команду однодумців.
S-Prof компанія спеціалізується на гуртовій та роздрібній торгівлі технологічним обладнанням (таких всесвітньовідомих брендів, як Rational, Robot Coup, Winterhalter, Samaref, Sigma та ін.) для фаст-фудів, кафе, ресторанів, а також кухонь великих підприємств та фабрик-кухонь по всій Україні.

Дизайнер інтер'єрів м.Львів (Дизайнерська компанія)

Запошуємо до співпраці молодого, вмотивованого дизайнера інтер'єрів, який стане частиною нашого творчого колективу на довготривалу перспективу. Головною вимогою є бажання рости та розвиватися як творча особистість. Ми молодий і доволі сильний колектив, який уже заробив собі хорошу репутацію на ринку дизайну інтер'єру. Якщо ти такий вмотивований та амбітний фахівець, то гайда до нас!

HR Business Partner/HR People Partner м.Львів ( Виробнича компанія)

Наша компанія — один із найдосвідченіших лідерів на ринку сучасного фасадного засклення та оздоблення, з повним циклом проектування, виготовлення та монтажу склопрозорих алюмінієвих конструкцій. Серед наших робіт — одні з найгарніших сучасних архітектурних проектів Львова, Києва та інших міст України.

Операційний менеджер (дистанційно) (Аудиторська компанія)

У пошуках крутого та амбітного Керівник бухгалтерії, операційний, фінансовий менеджер (дистанційно), адже наш партнер ТОВ Голдман Аудит — розвивається, зростає та має круту команду однодумців.
Голдман Аудит — компанія, яка спеціалізується на комплексному бухгалтерському, юридичному, фінансовому та консалтингову обслуговуванню

Менеджер з продажу В2В зі знанням англійської мови (дистанційно)

FuelWell — компанія-провайдер технологій для покращення згоряння палива. Зменшує споживання палива до 20%, скорочує викиди CO2 на 15%, що дозволяє клієнтам бути більш стійкими та екологічно чистими.

Менеджер з продажу В2В м.Львів (Поліграфічна компанія)

Наш партнер компанія Лідерфлекс, що є лідером з флексодруку на заході України, шукає енергійного і мотивованого Менеджера з продажу (В2В), який буде відповідальний за розвиток та збільшення обсягу продажів нашої компанії. Ваша головна мета — залучення нових клієнтів і збереження існуючих.

Placeholder Image

Менеджер з перевезень: м.Дніпро, м.Луцьк, м.Тернопіль, м.Івано-Франківськ, м.Мукачево, м.Львів (Транспортно-експедиційна компанія)

«ІСТ-Захід» — міжнародна транспортно-експедиційна компанія, яка працює на логістичному ринку України з 2000 року і на сьогодні є одним з лідерів у цій галузі шукає в свою команду — менеджера з організації перевезень.

Placeholder Image

Керівник відділу сервісного обслуговування

Компанія «S-Prof» займається продажем професійного обладнання для закладів харчування запрошує доєднатися до команди професіонала на нову позицію, а саме Керівника відділу сервісного обслуговування з метою побудови ефективного відділу сервісу!

Placeholder Image

Керівник відділу продажу

Наш партнер, торговий дім “S-Prof” https://www.s-prof.com.ua/ - компанія, яка займається продажем професійного обладнання для закладів харчування запрошує доєднатися до команди професіонала на нову позицію керівника відділу продажу.

НАШІ КОНТАКТИ

м. Львів, вул. Героїв Майдану 15/4

  • LHRS на LinkedIn
  • LHRS на Facebook
  • LHRS на YouTube
  • LHRS у Instagram
Userpic 1.png
bottom of page