top of page
Пошук
  • LvivHR Solutions

Чому важливо говорити? Оксана Малай про внутрішню комунікацію в компанії

Як побудувати ейчару внутрішню комунікацію в ІТ-компанії, в умовах дистанційної роботи? Досвідом та думками поділилася Senior Employee Relations Specialist в ELEKS Оксана Малай.


“Все залежить від того, чи була побудована комунікація до пандемії, каже Оксана. Якщо так, то потрібно проаналізувати, що було ефективно, а що ні, переглянути разом з генеральним директором, топменеджер чи іншими стейкхолдерами потреби людей.


Карантин період, коли людям вдома бракує інформації. В компанії ELEKS ми вирішили організовувати зустрічі, під час яких топменеджмент розповідає, що відбувається в компанії від першої особи. Людям бракує інформації, адже, умовно, в них немає кухні, де вони можуть поговорити з колегами та поділитися новинами. Ми й надалі проводимо такі великі зустрічі, бо відчуваємо, що працівникам вони дуже потрібні.


Якщо комунікацій не було побудовано раніше, до карантину треба з’ясувати яку ціль слід закрити, які проблеми розв’язати. Теж має значення, чи ейчар був раніше знайомий з командою, чи приєднався вже під час карантину. Якщо ейчар не мав можливості особисто познайомитися, зустрітися, попрацювати з людьми у фізичному офісі й ніколи раніше глибоко не працював з комунікаціями я не заздрю. Буде важко, але все реально зробити. Потрібно з кимось зустрітися особисто або провести кілька зустрічей онлайн. Головне, розуміти ціль та способи, які можуть бути залучені, чи є корпоративні програми для комунікації, чи їх потрібно створювати, які бюджети доступні.


Основна ціль всіх комунікацій під час пандемії говорити. Не варто нічого приховувати від працівників. Звичайно, це не стосується конфіденційної інформації, яка потрібна лише певним менеджерам. Поінформовані люди не шукатимуть подвійного дна та зможуть прямо говорити про свої переживання. Важливо створити для людей середовище, де, навіть в онлайні, вони будуть почуватися як члени однієї команди.”


20 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commenti


Userpic 1.png
bottom of page