top of page
Пошук
  • LvivHR Solutions

“Робота має бути націленою на результат, а не на процес”, – Галина Цвіркун про рекрутинг

Якими є пошуки кандидатів початкового, середнього та високого рівнів? Як поінформувати висококваліфікованих працівників інших компаній про нові можливості та вмотивувати перейти у вашу фірму?


Про це розповіла CHRO холдингу Meest, тренерка базового курсу LHRS Галина Цвіркун, яка понад 15 років працює у сфері рекрутингу:


“Всі вакансії діляться на категорії. Наприклад, масовий рекрутинг займає менше часу, бо охоплює однотипні посади. Тут переважає пасивний пошук – достатньо просто розмістити вакансію на сайті компанії та сайтах для пошуків роботи.


Набагато ретельнішим є підхід до підбору фахівців середнього та високого рівнів посад. Ми застосовуємо більше фільтрів, пошук складніший та затратніший по часу та ресурсах.


Скажімо, вакансію кур'єра можна закрити за один день, але для топвакансії іноді й пів року недостатньо.


Помилково вважати, що фінансова складова є основною мотивацією для всіх топкандидатів, бо насправді для кожного переваги індивідуальні. Комусь важливий імідж та репутація компанії, а комусь — соціальний пакет. Мені більшість людей вдавалось переконувати цікавими проєктами та можливістю впливати на їхній розвиток.


Щоб захантити висококваліфікованого спеціаліста потрібно:

  • розуміти бізнес та профілі посад, знати усі техніки швидкої оцінки та рекрутації, вміти вести переговори та переконувати;

  • поєднувати в собі декілька ролей: аналітика, маркетолога, інколи кар'єрного коуча;

  • вміти продати вакансію, формувати «мисливський» менталітет, думати системно та глобально.


До того ж ділова легкість у спілкуванні та почуття гумору також може бути плюсом. Втім, головне – це робота націлена на результат, а не на процес”.


Хочете навчатися у досвідчених професіоналів? Тоді ми чекаємо вас на базовому курсі HR New Generation від LHRS.


15 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Userpic 1.png
bottom of page